https-www.rolmus.com.pl (3)

Najwyższa jakość w jednym miejscu

Maszyny i sprzęt

Branża rolnicza jest bardzo specyficzna oraz wymagająca, o czym doskonale wiedzą osoby doświadczone właśnie w rolnictwie. W przypadku problemów z maszynami czy ich awariami, niezbędne jest skuteczne i szybkie działanie. W szczególności mowa tutaj o okresie gorącym dla rolników.

Wszystko w jednym miejscu

Maszyny rolnicze, jak wiadomo, to branża bardzo skomplikowana. Szczególnie, jeśli mowa jest o specjalistycznych pojazdach, a także częściach do nich, które niejednokrotnie ulegają zniszczeniu oraz awarii. Wówczas liczy się czas działania i jak najszybsze znalezienie danego produktu oraz usunięcie usterki. W tym też celu naprzeciw klientom wychodzi firma Rolmus, które oferta znajduje się tutaj: https://www.rolmus.com.pl/.

Firma Rolmus działa na rynku od 1989 roku, czyli ponad 30 lat, oferując produkowane przez siebie części do różnorodnych maszyn rolniczych. Wśród szerokiego asortymentu można znaleźć ponad 2000 podzespołów do urządzeń polskich i pochodzących z zachodnich linii produkcyjnych, między innymi kombajnów (zbożowych, buraczanych, ziemniaczanych i tym podobne), rozrzutników obornika, kosiarek rotacyjnych czy ciągników.

Doświadczenie i fachowa pomoc

Firma Rolmus każdego dnia stara się opierać na swoim doświadczeniu i świadczyć fachową pomoc wszystkim klientom. Przedsiębiorstwo stawia sobie za cel produkcję części o najwyższej jakości i bezawaryjności, tak aby mogły one posłużyć przez lata. Świadczyć może o tym wykwalifikowana kadra pracownicza, która dba o każdy szczegół produkowanych części oraz liczne certyfikaty jakości, na przykład ISO. Dzięki temu, klienci mają gwarancję, że kupowane przez nich części cieszą się wysoką jakością i długą żywotnością.

Nie tylko sprzedaż!

Firma Rolmus nie tylko sprzedaje i produkuje swoje części, ale również zajmuje się innymi usługami z zakresu branży rolniczej. Wśród nich wymienić można na przykład skrawanie, frezowanie, toczenie, szlifowanie, cięcie, obróbka plastyczna czy spawanie. Więcej o ofercie przedsiębiorstwa oraz potwierdzenia spełnienia standardów i norm jakości można znaleźć pod tym linkiem: https://www.rolmus.com.pl.

Siedziba firmy znajduje się we Wrześni. To właśnie tam do dyspozycji Klienta oddawany jest bardzo dobrze wyposażony park maszyn, który świadczy o dbałości o każdy szczegół w zakresie obróbki skrawaniem (i nie tylko). Przedsiębiorstwo Rolmus każdego dnia opiera się również na wiedzy, najnowszej technologii, a także doświadczeniu, które są niezbędne w produkcji podzespołów do maszyn i pojazdów rolniczych.