Torby papierowe – idealne narzędzie reklamowe

Uncategorized

Ze względów ekologicznych obecnie odchodzi się od toreb plastikowych. Zastępuje się je torbami papierowymi, które są wygodne, chroniące środowisko, a do tego majce wiele zastosowań. Jednym z nich jest reklama. Torby papierowe stanowią idealne miejsce reklamowe, będące skutecznym narzędziem marketingowym.

Torby papierowe producent – własny projekt nadruku

Zamawiając torby papierowe z nadrukiem u producenta ma się możliwość zaprojektowania nadruku dostosowując go do własnych potrzeb. Projekt nadruku może zawierać jedynie logo firmy, ale równie dobrze może być nim jakaś grafika czy żartobliwy tekst.Możliwości jest bardzo dużo by dać się ponieść swojej kreatywności. Ponadto torby papierowe producent oferuje w kilku wariantach – wielkości, kolorze czy z różnymi zdobieniami. Istnieje możliwość zamówienia ekskluzywnych toreb papierowych z nadrukiem, które idealnie sprawdzą się w choćby w salonach z biżuterią czy markową bielizną.

Torby papierowe z nadrukiem – bogata oferta

Tak naprawdę istnieje możliwość zamówienia toreb papierowych z nadrukiem w dowolnym rozmiarze. Niemniej jednak oferta standardowych rozmiarów jest bardzo bogata, więc łatwo wybrać wielkość odpowiednią do swoich potrzeb.

Torby papierowe z nadrukiem cennik mają uzależniony o wybieranych parametrów. Na cenę wpływa nie tylko rozmiar torby, ale również:
– gramatura papieru;
– rodzaj uchwytu (papierowe płaskie lub skręcane, ze sznurkami bawełnianymi lub polipropylenowych);
– rodzaj zdobienia;
– rodzaj nadruku (offsetowy, sitodruk, fleksodruk).

Zdobienia toreb papierowych – prostota i luksus w jednym

Torby papierowe z nadrukiem mogą posiadać dodatkowe zdobienia. Może to być jedynie kolorowy uchwyt ze sznurka bawełnianego lub laminowana powierzchnia bądź złote tłoczenia. Wybór jest całkiem spory. Wśród dostępnych zdobień znajduje się:

– laminowanie folią matową lub błyszczącą;
– polakierowanie wybiórczo lakierem błyszczącym UV na laminacie matowym;
– złocenie na gorąco, tak zwany hot stamping;
– druk wypukły.

Wykorzystywanie toreb papierowych do celów marketingowych jest więc sposobem na skuteczną i dość tanią reklamę.Torby papierowe z nadrukiem cennik mają dość atrakcyjny, który zawsze można negocjować zwłaszcza przy dużych zamówieniach. Torby tego typu sprawdzą się w każdej branży, są niezwykle uniwersalne.