Kontener przydatny podczas prac remontowo – budowlanych

Uncategorized

Wszelkie prace remontowo – budowlane wiążą się z koniecznością utylizacji odpadów różnego typu, których nie można wyrzucić do zwykłego pojemnika na śmieci, nie tylko ze względu na ich rodzaj, ale także gabaryty. Dlatego też warto wynająć kontener budowlany. Jest to idealne rozwiązanie pozwalające za przystępną cenę pozbyć się uciążliwych odpadów.

Wynajem kontenerów budowlanych – kompleksowa usługa na telefon

Kontenery budowlane można zamówić telefonicznie. Jeśli nie mamy pewności jakiego typu i wielkości kontener potrzebujemy, to zwykle pracownicy firmy świadczącej tego typu usługi służą fachowym doradztwem. Otrzymujemy wówczas kontener budowlany dostosowany do naszych potrzeb, w wyznaczonym czasie i określonym terminie, który zostanie punktualnie zabrany po jego zapełnieniu. Jest to więc idealne rozwiązanie na pozbycie się wszelkich odpadów oraz zachować względny porządek podczas prowadzonych prac remontowo – budowlanych. Wynajem kontenerów jest usługą skierowaną w zasadzie do każdego. Mogą z niej skorzystać nie tylko firmy, ale także osoby prywatne.

Kontenery na gruz – różne wielkości zależne od potrzeby

Zwykle dostępne są kontenery na gruz o różnej pojemności. Najczęściej spotykane są kontenery od 2 do 9 m3. Oczywiście istnieje również możliwość zamówienia kontenerów większych, o pojemnościach 12-14 a nawet 35 m3.

Kontenery budowlane są przeznaczone do zbiórki rożnego typu odpadów budowlanych i poremontowych, taki jak:

– gruz – cegła, beton, kamienie, tynk;
– styropian, wełna, wata szklana, płyty karton-gips, materiały izolacyjne, papa;
– meble, drewno;
– karton, plastik, szkło,folia.

Za pomocą kontenerów można pozbyć się również ziemi czy odpadów zielonych.

Przystępny cennik

Cena najmu jest oczywiście uzależniona od wielkości kontenera budowlanego oraz rodzaju wywożonych odpadów. Niemniej jednak warto ponieść tego typu koszty i nie martwić się utylizacją odpadów powstałych podczas remontu czy innych prac budowlanych. Firma świadcząca usługę najmu zapewnia kompleksową usługę – transport pustego i zapełnionego kontenera na gruz oraz rozładunek i utylizację odpadów w dogodnym dla nas terminie. Poza tym cenę najmu można negocjować by osiągnąć zadowalającą nas ofertę.